Kontakty


Centrala - Zgórsko k/Kielc
email: kielce@pneumatic-complex.com.pl, tel. 41 343 11 64, fax. 41 343 11 65

Biuro regionalne - Gliwice
email: gliwice@pneumatic-complex.com.pl, tel. 698 690 510

Biuro regionalne - Gniezno
email: gniezno@pneumatic-complex.com.pl, tel. 728 424 799 lub 61 250 14 82



Piotr Wąsik

tel. kom. 666 812 859
email.: pwasik@pneumatic-complex.com.pl

Koordynator Serwisu Centrala Zgórsko/k. Kielc, Biuro regionalne Gliwice, Biuro regionalne Gniezno
mgr inż. Robert Bomba

tel. kom. 608 073 701
email.: rbomba@pneumatic-complex.com.pl

Dyrektor Techniczny / Specjalista ds. Pneumatyki Centrala Zgórsko/k. Kielc
mgr inż. Tomasz Szlefarski

tel. kom. 608 073 703
email.: tszlefarski@pneumatic-complex.com.pl

Dyrektor Sprzedaży / Specjalista ds. Pneumatyki Centrala Zgórsko/k. Kielc
Agnieszka Kot

tel. 41 343-37-40
tel. kom. 600-388-764
email: akot@pneumatic-complex.com.pl

Menedżer Działu Logistyki Centrala Zgórsko/k. Kielc
Tomasz Wzorek

tel. kom.: 600 276 296
email.: twzorek@pneumatic-complex.com.pl

Specjalista ds. Serwisu Centrala Zgórsko/k. Kielc
Piotr Tomaszewski

tel. kom.: 787 919 747
email.: ptomaszewski@pneumatic-complex.com.pl

Specjalista ds. Serwisu Centrala Zgórsko/k. Kielc
Grażyna Celniak

tel. 41 343-37-46
tel. kom. 607-127-988
email: gcelniak@pneumatic-complex.com.pl

Specjalista ds. Logistyki / Potwierdzenia zamówień Centrala Zgórsko/k. Kielc
mgr inż. Marcin Ciepluch

tel. kom. 606 850 203
email: mciepluch@pneumatic-complex.com.pl

Inżynier ds. Sprzedaży / Główny Menedżer Działu Klejenia i Robotyki Centrala Zgórsko/k. Kielc
Sylwia Buk-Tracz

tel. 41 343-37-44
tel. kom. 600-961-228
email: sbuk@pneumatic-complex.com.pl

Specjalista ds. Logistyki / Potwierdzenia zamówień Centrala Zgórsko/k. Kielc
Grzegorz Łaskawski

tel. 41 343-37-41
tel. kom. 696-014-795
email: glaskawski@pneumatic-complex.com.pl

Specjalista ds. Logistyki / Potwierdzenia zamówień Centrala Zgórsko/k. Kielc
mgr inż. Michał Król

tel. kom. 608 680 663
email.: mkrol@pneumatic-complex.com.pl

Inżynier Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów / Specjalista ds. Pneumatyki  Centrala Zgórsko/k. Kielc
mgr inż. Adrian Chełmikowski

tel. kom. 728 424 799
email.: achelmikowski@pneumatic-complex.com.pl

Kierownik Biura Regionalnego w Gnieźnie / Specjalista ds. Pneumatyki Biuro regionalne Gniezno
mgr inż. Tomasz Drewniok

tel. kom. 698 690 510
email.: tdrewniok@pneumatic-complex.com.pl

Kierownik Biura Regionalnego w Gliwicach / Specjalista ds. Pneumatyki Biuro regionalne Gliwice
mgr inż. Patryk Gumula

tel. kom. 668 934 777
email.: pgumula@pneumatic-complex.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży / Specjalista ds. Pneumatyki Centrala Zgórsko/k. Kielc
mgr inż. Dawid Furmański

tel. kom. 608 073 702
email.: dfurmanski@pneumatic-complex.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży / Specjalista ds. Pneumatyki Biuro regionalne Gniezno
mgr inż. Damian Tomala

tel. kom. 531 420 909
email.: dtomala@pneumatic-complex.com.pl

Inżynier ds. Sprzedaży / Specjalista ds. Pneumatyki Wycena części zamiennych Centrala Zgórsko/k. Kielc